Maszyny rolnicze

informacje, porady

Ciągniki rolnicze

Maszyny Zetor – wyjątkowa jakość w dobrej cenie

Ciągniki Zetor to ceniona marka

Jedną z najbardziej cenionych marek ciągników rolniczych są maszyny produkowane przez czeskie przedsiębiorstwo – Zetor. Firma posiada 70 letnią tradycję i na przestrzeni lat pozyskała ponad milion zadowolonych klientów z całego świata. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii są to mocne, niezawodne i wytrzymałe traktory, o bardzo dobrej jakości.

Zetor części i maszyny w korzystnych cenach

Poza bardzo wysokim poziomem wykonania, maszyny charakteryzują się wyjątkowo przystępnymi cenami. Zastosowanie prostych rozwiązań technologicznych i niskie ceny zamiennych części Zetor powodują, że firma ma wielu stałych odbiorców. Używając maszyn i części Zetor można obniżyć koszty, także dzięki niskiemu spalaniu paliwa. Serwis maszyn jest szybki, co powoduje, że klienci w maksymalny sposób mogą wykorzystywać swoje maszyny. Firma zatrudnia tylko najlepszych fachowców, dlatego gwarantuje zadowolenie swoich klientów, zarówno na poziomie obsługi w sprzedaży produktów, jak i później podczas serwisu i konserwacji. Ponadto traktory Zetor wyjątkowo wolno tracą na wartości – aż do 23 % mniej niż ciągniki z konkurencyjnych firm, co dodatkowo obniża koszty eksploatacji.

Ciągniki to nie wszystko

Oprócz najbardziej rozpowszechnionych produktów – traktorów, firma specjalizuje się w produkcji innych części – skrzyń biegów oraz silników o samoczynnym zapłonie, wykorzystywanych w produkcji innych maszyn. Z tego właśnie powodu firma współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami z innych gałęzi przemysłu i ciągle rozwija swoją markę. Z roku na rok zdobywa także liczne nagrody i wyróżnienia branżowe.